شهرداری رامجرد

گزارش عملکرد طرح اکرام سمینار بقیه الله (عج)

تاریخ ارسال : 9 ماه پیش              ارسال شده توسط : رامین روزدار

گزارش عملکرد طرح اکرام سمینار بقیه الله (عج) شهرستان مرودشت


طرح اکرام و ایتام همیشه مورد تأکید و توجه خداوند متعال و ائمه معصومین (ع) بوده است. در قرآن کریم از طرح اکرام و ایتام موجب دوستی خداوند یاد شده است چنانچه در روایاتی که از پیامبر گرامی و ائمه اطهار (ع) آمده است در قبال کمک به نیازمندان آثار نیک و اجر و پاداش عظیمی را در این مورد نوید می دهد. از امام صادق (ع) که می فرماید: کسی که بخواهد مشمول رحمت خداوند گردد و وارد بهشت شود باید نسبت به نیازمندان دلسوز و مهربان باشد.
حضرت علی (ع) در آستانه شهادت فرمودند خدا را ، خدا را در مورد یتیمان نکند آنها گاهی سیر و گاهی گرسنه بمانند، نکند آنها در حضور شما در اثر عدم رسیدگی از بین بروند.
سمینار بقیة الله (عج) در راستای تحقق سیره و رهنمودهای گهربار پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (س) در ایام ماه مبارک رمضان با همت خیرین عزیز نسبت به تهیه و توزیع 4500 پرس غذا (بسته غذای گرم) را در آستانه افطار در قالب طرح اکرام و ایتام بین عزیزان نیازمند بویژه در محلات حاشیه شهر توزیع نمود که هزینه آن معادل 144000000 ریال بوده است. جا دارد از کلیه خیرین عزیزی که در این امر خدا پسندانه همکاری نموده اند تقدیر و تشکر نمائیم.
سمینار بقیة الله (عج) شهرستان مرودشت

گزارش عملکرد طرح اکرام سمینار بقیه الله (عج)
گالری تصاویر آرشیو
عضویت در خبرنامه پیامکی

اگر می خواهید در جریان جدیدترین اخبار سمینار بقیه الله از طریق پیام کوتاه قرار بگیرید ، لطفا شماره تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد نمایید و بر روی عضویت در خبرنامه کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 09179204039

سامانه پیام کوتاه 10005040

پست الکترونیک sbm313@yahoo.com.com

تلفن گویا 07132922

آدرس فارس - مردوشت

کلیه حقوق این سایت متعلق به سمینار بقیه الله می باشد.

طراحی و برنامه نویسی شرکت صبانوین جام جم.