خوش آمدید ، امروز : دوشنبه 06 خرداد 1398   هم اکنون : -
جستجو :
   ورود عضویت

گزارش عملکرد طرح اکرام سمینار بقیه الله (عج) شهرستان مرودشت


تاریخ ارسال : 1396/4/21 0:33:09 تعداد بازدید : 420 مرتبه نسخه ی قابل چاپ

بسمه تعالی


طرح اکرام و ایتام همیشه مورد تأکید و توجه خداوند متعال و ائمه معصومین (ع) بوده است. در قرآن کریم از طرح اکرام و ایتام موجب دوستی خداوند یاد شده است چنانچه در روایاتی که از پیامبر گرامی و ائمه اطهار (ع) آمده است در قبال کمک به نیازمندان آثار نیک و اجر و پاداش عظیمی را در این مورد نوید می دهد. از امام صادق (ع) که می فرماید: کسی که بخواهد مشمول رحمت خداوند گردد و وارد بهشت شود باید نسبت به نیازمندان دلسوز و مهربان باشد.
حضرت علی (ع) در آستانه شهادت فرمودند خدا را ، خدا را در مورد یتیمان نکند آنها گاهی سیر و گاهی گرسنه بمانند، نکند آنها در حضور شما در اثر عدم رسیدگی از بین بروند.
سمینار بقیة الله (عج) در راستای تحقق سیره و رهنمودهای گهربار پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (س) در ایام ماه مبارک رمضان با همت خیرین عزیز نسبت به تهیه و توزیع 4500 پرس غذا (بسته غذای گرم) را در آستانه افطار در قالب طرح اکرام و ایتام بین عزیزان نیازمند بویژه در محلات حاشیه شهر توزیع نمود که هزینه آن معادل 144000000 ریال بوده است. جا دارد از کلیه خیرین عزیزی که در این امر خدا پسندانه همکاری نموده اند تقدیر و تشکر نمائیم.
سمینار بقیة الله (عج) شهرستان مرودشتخبرهای دیگر


دیدگاه های کاربران
برای ارسال دیدگاه خود لطفا وارد حساب کاربری شوید.